| celmaitarenume a întrebat:

Stie cineva care au fost ultimele cuvinte ale lui Michael Jackson inainte sa moare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Piticule, canta tu melodia asta, in memoria mea!"

18 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

"Tzeapa fraerilor"

| minrest a răspuns:

Sigur, oricine spune un ultim cuvant, dat Michael a murit noaptea tarziu, a spus ultimul cuvant cu destul timp inainte; ceva medicului sau, cred. In schimb, pot sa iti spun ultimele cuvinte ale poetului Maiakovschi, rostite chiar inainte sa se sinucida. Daca te intereseaza.

| chuckmanson a răspuns:

Nu știu, dar bine că nu ai fost tu acolo să le notezi, la cât de agramat ești!

| laSoledad a răspuns:

"Lasati copiii sa vina la mine!"

| Norti0013 a răspuns:

Am urmărit foarte multe documentare despre el și am dat peste ceva foarte straniu, și anume o înregistrare cu ultimul lui apel în care vorbea cu Dieter managerul lui, apelul a fost facut cu o zi inainte sa moara, astea au fost ultimele sale cuvine, e foarte trist ce auzi acolo poți sa asculti si tu pe Youtube, scrie Michael jackson - last phone call (nu are traducere)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pedofil pan' la moarte si dupa

| gabicoo a răspuns:

Ooff viața meeeaaaaa!

| christine99 a răspuns:

Am, am un baietel soarele pe cer nu-i frumos ca el

| lilith16 a răspuns (pentru minrest):

Ma intereseaza pe mine))

| laSoledad a răspuns (pentru lilith16):

Mayakovsky's last words before he committed suicide were "Comrades don't shoot!"

| minrest a răspuns (pentru lilith16):

A raspuns laSoledad.

| lilith16 a răspuns (pentru minrest):

Stiu

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

"Romani prosti, care pun intrebari tampite".

| RoDrIgUeZaLMhEu a răspuns:

Mai stie cineva nr lui Mihaita?

| Daniel323 a răspuns:

Sa moare tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce-ți folosește, el a trecut în eternitate, iar tu mai ai multe de învățat, nu te supăra, începe chiar de acum..., până nu "moare" și tu...

| Flavius_Cotuna_1991 a răspuns (pentru laSoledad):

Eram sigur ca cineva o sa scrie asta...nu am fost dezamagit.