| brianna_7313 a întrebat:

Stie cineva de ce a murit michael jackson?

13 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

A exagerat cu drogurile care ar fi trebuit sa-i albeasca pielea, nu-i asa?

| Mary Marry a răspuns:

Din cauza criminalului de doctor. Daca suna mai devreme la salvare si nu il lasa pe Michael singur ca sa se duca la toaleta asa cum zice el, Michael era si acum in viata si ar fi terminat si concertele toate.Conrad ar trebui sa fie inchis cel putin 15 ani pentru ca a facut o crima, nu conteaza cine este victima.Ca este MJ sau un cersetor de pe strada, a facut o CRIMA si trebuie PEDEPSIT! jos cu Conrad! I love you Mike!

| Alee_6805 a răspuns:

Parerile sunt impartite. Unii spun ca l-a omorat doctorul lui[ceea ce poate fi adevarat ca ala era doctor decat de 2 saptamani], alti spun ca l-a omorat mafia siciliana, alti din cauza operatiilor[ceea ce nu este adevarat pentru ca a facut decat 2 operati, dupa cum a spus insasi Mike], altii spun ca din cauza medicametelor.Eu as crede ca din cauza doctoului.Nu stiu cred ca va ramane mereu un mister.

| MajorAsshole a răspuns:

De ciuda ca Bill Gates avea mai multi bani ca el

| Patriii a răspuns:

Din cauza neglijentelor medicului lui, i'a dat o doza mult prea mare de calmant...si asta a fost.RIP MJsad

| angel3 a răspuns:

Ca nu a mai avut zile :-p

cauza... ideile sunt impartite ba ca a fost omorat ba ca sa omorat singur

sincer nu stiu ce sa mai cred

oricum sper ca te-am ajutat:*

| crissuliki a răspuns:

Mj a murit fiindca a facut stop cardiac din cauza pastilelor.

| crissuliki a răspuns:

A facut stop cardiac din cauza pastilelor. esti fan mj?

| Meandjustme a răspuns:

Cauze:stop cardiac pentru ca a primit o doza prea mare de calmat
ps:as vrea mai mult respect, adica pe bune sa spui un raspuns de genu"de prost"(frate scuza-ma dar tipu a fost o legenda deci ar trebui sa taci) sau "ca sa-si albeasca pielea"(alta mare tampenie, oricine ai fi frate netul e mare daca nu-ti vine sa crezi ca era bonlav si suferea de niste boli de piele uita-te pe net ca e mare si apoi vii sa vorbesti prostii). Scuze trebuia sa zic asta pur si simplu urasc nedreptatile iar in opinia mea cred ca s-a gresit mult in privinta acestui om iar oameni ar trebui sa-si dea seama de adevarul pur si nu de minciunile spuse de presa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De prost de ce sa moaralaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca si din cauza operatilor facute, dar stiu ca a ametit dupa un concert...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El a murit pentru ca si-a facut prea multe operatii

| Bucibucibuci12829 a răspuns:

In nici un caz nu se droga! a murit din cauza unui atac de cord provocat de o doza prea mare de propofol.acesta este folosit ca somnifere.medicul a adormit, si i-a bagat o cantitate prea mare.cand s-a trezit doctorul, michael era in coma, nu mort.din cate am auzit nu avea aparatura necesara pentru resurscitare.si a incercat doctorul sa l resurciteze PE PAT ceea ce este un lucru categoric gresit, si l a chemat si pe fiul sau prince sa vada ca a incercat sa l salveze.ti am raspuns cu 8 ani si cv mai tarziu, probail acum stii dc a murit