| Lighto a întrebat:

Stie cineva o scoala de breakdancing in bucuresti sau tutoriale de parkour?

4 răspunsuri:
| Byclick a răspuns:

Pt. breakdance icnerca la o scoala de dansuri moderne, iar parkourul nu se poate invata decat experimentand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am caciuli de headspin 60 de lei pentru detalii la numarul de telefon 0726978353

| rarress a răspuns:

Tine minte 1 lucru! foarte important parkour sau alte sporturi nu se invata pe NET! iti trebuie cineva care stie sa practice acest sport, si eu prima oara m-am uitat cum sa fac parkour si incercam sa fac roll dar nu puteam iti trebuie pe cineva care stie. nu poti face singur acest sport iti trebuie cineva care sa te sprijine