| grosudana a întrebat:

Stilul este omul insusi. Vreau citeva argumente pro si contra. Funda

1 răspuns:
| chokingvictim a răspuns:

Adevarat pentru ca fiecare om cu o personalitate dezvoltata,activa,nu pasiva, indiferent de felul in care este imbracat,de muzica pe care o asculta,de subcultura din care face parte, personalitatea, caracterul le depaseste.scurt pe doi:un idiot in costum e un idiot, un tip amuzant si destept in blugi rupti si tricou decolorat e un tip amuzant si destept