PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Stire pentru cei romantici si sentimentali! Ati aflat ca filmul "Moulin Rouge" (2001) a fost declarat cel mai bun film al deceniului?!
Cine nu l-a vazut inca, sa incerce in acest weekend!
Merita!

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am vazut filmul . E superb .

| Bacemi a răspuns:

Am vazut filmul. E superb.

| anad a răspuns:

Un film spectacol muzical si vizual de exceptie, o poveste de dragoste incredibila, simpla, clasica, cu iubire, indrazneala sifericire, dar si gelozie si deznadejde. O iubire interzisa care trece peste tot, dar cu un final tragic.

| JeSa a răspuns:

Waiii, multumesc!
Il voi vizionahappy

| larisa_6959 a răspuns:

Si pe ce sait il gasesc?

| Seline a răspuns:

Superb film.

| ☼loli☼ a răspuns:

L-am vazut, il ador! love struck Merita sa fie filmul deceniului!

| Kynext a răspuns:

Acum il downloadez! mersi >big grin

| Amelia87 a răspuns:

Desi am varsat o tona de lacrimi privindu-l, tot preferatul meu ramine!

| dany4 a răspuns:

Nu l am vazut, nu stiam, dar chiar o sa ma uit in acest weekend cu toate ca am foarte mult de invatatlaughing

| maad08 a răspuns:

Am sa incerc sa'l vadlaughing)