Apache
| Apache a întrebat:

Stiti cumva cand o sa apara traducerea in romana a cartii Daughter of Smoke and Bone de Laini Taylor?

http://www.goodreads.com/book/show/8490112-daughter-of-s moke-and-bone

3 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Daca nu-i lunga sau nu i-o trebuie repede da-mi cartea sau linkul in engleza si ti-l traduc.Imi place sa-l traduc si-ti pot trimite pe e-mail paginile cum le scriu daca n-ai rabdare sa se adune 10-15.

| Apache explică (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Nu e neaparat vorba de asta....nu m-ar deranja sa citesc cartea in engleza doar ca vroiam sa am editia in romana.
Dar mersiwinking

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru Apache):

Ok.Ti-am spus, nu ma deranjeaza, din contra imi place sa citesc in engleza chesti intersant, ADOR ENGLENZA, imi place sa traduc.Te ajut cu cel mai mare drag. Daca este interesat/interesata ma gasesti aici pe TPUwinking