| Batiatus a întrebat:

Stiti cumva un magazin sau o croitorie de costume de dans sportiv din bucuresti? dau fundita:*

1 răspuns:
| IDede a răspuns:

Atelier croitorie la comanda (Sector 1, Bucuresti)

Publicat in: 15 Februarie 2012, Miercuri 09:59
Modificat in: 08 Aprilie 2012, Duminica 13:55
Expira in: 25 Mai 2012, Vineri 09:59
Contact: tudoranlucia@yahoo.com

Pret(RON) : 50. 00

Atelier croitorie la comanda executa modele unicat atat cu materialul nostru cat si al clientului. Realizam de la rochii de seara, rochii de mireasa pana la reparatii de orice fel. (perdele, lenjerii, scurtat blugi, fuste, bluze, pantaloni, etc.)Se lucreaza cu orice fel de materiale inclusiv matase, piele. Pentru mai multe detalii ma puteti contacta la numarul de tel. 0728304151 - Bucurestii Noi, sector 1