| Yarinn a întrebat:

Stiti vreun link de unde pot descarca/citi online " Titanic vals" de Tudor Musatescu? Si pentru curiosi, nu o cumpar pentru ca nu eu sunt interesata de aceasta piesa, ci o colega.

Răspuns Câştigător
| lost.in.rain a răspuns:

Toate linkurile redirectioneaza catre achizitionarea cartii. Nu am gasit-o in format online pentru citit sau download.

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca tot o vrei musai de pe net, incearca sa gasesti piesa jucata. E naspa rau sa citesti teatru. E de preferat sa-l vezi, chiar daca nu pe o scena reala. Exista o versiune absolut geniala cu Grigore Vasiliu-Birlic. Vezi poate o gasesti pe undeva.

| Yarinn explică:

Multumesc pentru raspunsuri; am cautat si eu si n-am gasit nimic, din pacate va trebui sa si-o cumpere...