| Miyukii a întrebat:

Stiti vreun site care sa-ti arate modele de animeuri bune de desenat in creion? Funda cel mai bun site.

Răspuns Câştigător
| memekiki a răspuns:

Buna angel daca doresti sa gasesti un site care sati si arate cum sa desenezi personajul dorit acela e you tube, arata cum sa desenezi si multe trucuri care tear putea ajuta, insa daca vrei niste animeuri bune cu personaje dragute iti recomand manga, sunt o multime de personaje dragutebig grinsucces

3 răspunsuri:
| fuckThisLife a răspuns:

Desenatori.ro

| Madystarstar a răspuns:

Animeuri.forum-gratuit.ro