| anonim_4396 a întrebat:

Sunt nou pe acest site.as dori sa stiu si eu cui ii plac manelele? eu sunt fan guta.

Răspuns Câştigător
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Fara numar rolling on the floor

60 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| beautykillls a răspuns:

Fara suparare blushing dar de cand sunt manelele o tema de arta si cultura. o intrebare inofensiva, pe bune tongue

| beautykillls a răspuns:

Pai ar fi mai normal sa fi pus in sectiunea timp liber. nu am nimic cu manelele dar pur si simplu am luat-o ca o jignire la adresa artei si culturii sa pui o astfel de intrebare.si tare inteligent mai esti draga. chiar ai niste replici de nota 10. "sarcasm". replica ta chiar nu are sens. ai incercat prea mult sa te dai destept

| dorin_9571 a răspuns:

Eo asc inainte manele,,, acum nu imi mai plac...adica st fan roxi maneslita j ala valorosulaughing))rolling on the floor)... dar dehh fiecare cu gustul luibig grin. eu asc repbig grin:X:X... j app bun venitbig grinwinking

| Zâmbărici a răspuns:

Yo ascult manele big grinbig grinbig grin dansezi pe unele de rupilaughinglaughingtongueiar altele sun tchiar de sofleth:X:X:X

| Zâmbărici a răspuns:

M-am luat de subiectul cu manelele si am uitat sa-ti urez bun venitlaughing)
Deci bine ai venit!laughinglaughing

| hanry a răspuns:

Mai bine cu manele decat cu Tokyo Hotel si gasca care se formeaza (aia emo)

| eliza a răspuns:

Mie nu-mi plac deloc, le detest mai bine ceii care asculta manele ar trebui sa se ineparteze. stiti am o intrebare iubitorilor de manele : ce intelegeti prin muzica aia? si fara suparare acea muzica este o prostie totala. o tampenie. o da si bun venit pe site. pa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bun venit pe site. Nici eu nu digerez manelele dar fiecare cu gusturile sale.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba, e bine ca nu esti "iubyvalorosul"rolling on the floorasa m-am mai linistit putin... dar, welcome to TPUwinking, HAVE FUN.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi foarte plac manelelehee hee Imi place si Guta... dar personal prefer sa ascult Florin Peste happy si Nek, Claudia si DeMarco

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crissa.Bv a răspuns:
Mie imi foarte plac manelelehee hee Imi place si Guta... dar personal prefer sa ascult Florin Peste happy si Nek, Claudia si DeMarco

Si mie "Mie imi foarte plac manelele"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Georgian?thinking Probleme?laughing Uite ca n-am vrut sa folosesc "Imi plac foarte mult"...am folosit "imi foarte plac"... e vreo problema?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-mi plac manelele.Prefer muzica pop. Bun venit pe site.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fan Denisa. E interpreta mea favorita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@mami, imi pare nespus de rau ca raspunsurile imi apar dupa 24 de ore, si nu mai are acelasi farmec ca si atunci cand ar fi date imediat.
de ce anume doresti sa cunosti pregatirea mea? am cu doua clase mai mult decat trenul.esti multumita? daca ascult manele, nu denota faptul ca as avea carente in cultura generala.insa faptul ca tu caracterizezi o persoana dupa stilul de muzica preferat, imi da dreptul sa afirm ca tu ai carente.scuza-ma,nu doream sa o spun, insa am raspuns ironiei tale.
@flav-si daca aveam nimic-ul beethowen, insa imi placeau manelele, aveai ceva impotriva? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc mult de tot pentru primire, am dorit sa vad si eu ce parere au unii despre persoanele ce asculta manele.
@mitza-daca imi plac manelele, sunt obligat sa nu vorbesc? si de unde un simplu nimic, arata personalitatea celui din spatele lui? eu nu ti-am dezvaluit absolut nimic tie, pentru ca nu am ce sa-ti dezvalui. daca doresti sa raspunzi strict la intrebare, o poti face, daca nu, ai pierdut o buna ocazie de a tacea. tu imi spui sa-mi pun capul la contributie sa ajut lumea, iar intre ghilimele pui ''care merita ajutata''. atunci, am sa-mi intru in atributii, incearca sa nu judeci oamenii dupa un simplu nimic, aparentele inseala.multumita de ajutor? iar cat privesc intrebarile stupide, si dezbaterile, voi avea eu grija.multumesc pentru ultimul sfat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@flav-faptul ca o mica greseala de tastare te supara atat de mult incat sa atragi atentia, ma inclin in fata ta, insa daca ar fi sa iti analizez unele raspunsuri, as gasi greseli de exprimare din partea ta.si asta este mai grav. faptul ca am pus ''w'' in loc de ''v'' nu conteaza, ci esenta. sper ca ai inteles acest lucru.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@beautykillls-fara suparare, insa tocmai mi-am dat seama ca inteligenta nu este strans legata de genul de muzica pe care il asculta o persoana.ca de exemplu, tu.chiar esti pe langa subiect.eu nu am intrebat daca sunt un element de cultura, ci daca va plac.imi pare rau pentru tine, raspunde strict la intrebare, sau ai dreptul legal de a tace.multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@crissstina -crezi ca daca jonh lenon ar fi trait, ar fi avut succes intr-un duet cu adrian copilul minune?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@beautykillls -vai tu, unde era criticul de arta..., sa spunem ca a fost intentionat pusa la acea categorie, sa vedem cate persoane vor sa para ceea ce nu sunt.si uite, te-am gasit chiar pe tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Piesa aia cu "...sa nu ma minti, sa nu ma minti..." cine o canta? Ma poti ajuta si pe mine?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@dora-esti cam pretentioasa.tocmai la acea piesa ai gandit si tu cand ai pus intrebarea? o intrebare mai simpla nu puteai sa-mi pui?
@lia-dupa formula de politete, dragul meu, de ce nu ai mai pus in paranteza ca se doreste a fi o ironie? precum in privat. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@scriitor-eu sunt iubymondialul, si sunt fan guta. ce, nu prea merge? mai incerc atunci. data viitoare, imi voi schimba nimic-ul. sper sa am inspiratia sa aleg unul care sa mearga cu ambele variante. iar cat privesc manelele, in mare parte ai dreptate, insa problema este ca se infesteaza foarte multi culti. dar sa fim sinceri, la o petrecere, merge o manea, nu? crezi ca la o aniversare ar dori cineva sa asculte simfonia a 9 de bethoveen? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Felicitari. Clar gusturile nu se discuta, iar un om nu se judeca dupa ce muzica asculta, dupa modul in care se imbraca, dupa nick, dupa culoare, dupa cate clase are sau nuwinking. Schimba`ti nick`ul, probabil daca ai avea Beethoven ai face parte dintr-o clasa de intelectuali dupa unii. laughing Asa ca asculta in continuare ce iti place tie happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc tuturor pentru ''primire''insa tin sa va anunt un lucru, nu imi plac manelele, dar chiar nu am absolut nimic cu cei ce asculta manele. oricum, inca o data va multumesc. sper sa ma ajutati sa ma simt bine aici, printre voi.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate, pe aici nu asculta nimeni rock?raised eyebrows

Răspuns utilizator avertizat
| smaranta a răspuns:

Arta si cultura nu gluma... oricm BINE AI VENIT! poate iti schimbi intre timp gusturile...

| iulya a răspuns:

Nici mie nu imi plac. dar nu am nimic cu cei care asculta acest gen de muzica...Sincer, v-ati facut de ras cu roxi... fernando de la caransebes.sau cum ii cheama...mai bine lasati-va de manele si ascultati muzica buna nu toate resturile...winking