| anonim_4396 a întrebat:

Sunt nou pe acest site.as dori sa stiu si eu cui ii plac manelele? eu sunt fan guta.

Răspuns Câştigător
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Fara numar rolling on the floor

60 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Mie nu-mi plac. Dar fiecare cu gusturile lui. Bun venit pe site!

| NimeniCuActe a răspuns:

Hombre, mai bine taceai din gura happy. Oricum ne dadeam seama dupa nick-ul tau ca asculti manele, deci practic mie nu mi-ai dezvaluit ceva nou. Mai bine ti-ai pune capul la contributie si ai incepe sa ajuti lumea ("care merita ajutata") de pe site. Evita intrebarile stupide si dezbaterile (care ajung sa se transforme in certuri). Mult succes.

| dulshe a răspuns:

Mie numi plac, dar nu vad ceva rau prin faptul ca iti plac manelele, fiecare avem dreptul sa alegem ce ne place, iar tie nu trebuie sa-ti fie rusina ca iti plac manelele.

| dulshe a răspuns:

Aaa si Bun venit pe site. Aici poti afla mai multe despre el: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bun venit pe site. Nici eu nu digerez manelele dar fiecare cu gusturile sale.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Eu sunt fana salam. dar mai ales parizer tzaranesc! bun venit pe site.lasa-ma sa-ti zic noutatile din lumea manelelor.roxi manelista si cu marian valorosu is cei mai tari! cauta pe net! n-o sa-ti para rau(mai degraba ti se face rau).

iti dai seama ca glumeam, nu?:-s

| DenissaDeea a răspuns:

Da si mie imi plac manelele! in special ascult Denisa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba, e bine ca nu esti "iubyvalorosul"rolling on the floorasa m-am mai linistit putin... dar, welcome to TPUwinking, HAVE FUN.

| Ben. a răspuns:

Eu sunt van basten.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi foarte plac manelelehee hee Imi place si Guta... dar personal prefer sa ascult Florin Peste happy si Nek, Claudia si DeMarco

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crissa.Bv a răspuns:
Mie imi foarte plac manelelehee hee Imi place si Guta... dar personal prefer sa ascult Florin Peste happy si Nek, Claudia si DeMarco

Si mie "Mie imi foarte plac manelele"

Janina
| Janina a răspuns:

Nu ascult maanele...nu le suport!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Georgian?thinking Probleme?laughing Uite ca n-am vrut sa folosesc "Imi plac foarte mult"...am folosit "imi foarte plac"... e vreo problema?

| mami a răspuns:

Ce pregatire ai, nu te supara manelele au rasarit ca ciupercile dupa ploaie si asa se vor si termina dupa ce acei ce canta manele isi umplu buzunarele cu banii de la parintzii vostrii, de la acei care inca nu muncesc si nu stiu sa aprecieze banul si le sta capul doar la batait din buric

| Flav a răspuns:

Dupa nick-ul tau si poza pe care o ai, ia ghici, oare ne dadeam seama ca-ti plac manelele? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-mi plac manelele.Prefer muzica pop. Bun venit pe site.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fan Denisa. E interpreta mea favorita.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Bun venit pe sitebig grin Mie nu imi plac manelele dar nu am nimic cu cei care asculta acest gen de muzica.Fiecare cu gusturile luiwinking

cami
| cami a răspuns:

Bine, atunci sa ne traiesti.
Mie-mi place Pavarotti, ce zici te interesez?

| ioanaa a răspuns:

Bine ai venit printre noi. Incearca sa nu te iei la harta cu cei rautaciosi, da-le peste nas glumind. In rest, sa fii cat mai de folos celor aflati la nevoie!

| Cryss a răspuns:

Auzi, fa-ti reclama altundeva, aici incercam sa ajutam oameni nu sa ne demonstram valoarea happy. si nu suport "genul" acela de muzica happy.
Si mdaa. Bun venit tongue.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@mami, imi pare nespus de rau ca raspunsurile imi apar dupa 24 de ore, si nu mai are acelasi farmec ca si atunci cand ar fi date imediat.
de ce anume doresti sa cunosti pregatirea mea? am cu doua clase mai mult decat trenul.esti multumita? daca ascult manele, nu denota faptul ca as avea carente in cultura generala.insa faptul ca tu caracterizezi o persoana dupa stilul de muzica preferat, imi da dreptul sa afirm ca tu ai carente.scuza-ma,nu doream sa o spun, insa am raspuns ironiei tale.
@flav-si daca aveam nimic-ul beethowen, insa imi placeau manelele, aveai ceva impotriva? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc mult de tot pentru primire, am dorit sa vad si eu ce parere au unii despre persoanele ce asculta manele.
@mitza-daca imi plac manelele, sunt obligat sa nu vorbesc? si de unde un simplu nimic, arata personalitatea celui din spatele lui? eu nu ti-am dezvaluit absolut nimic tie, pentru ca nu am ce sa-ti dezvalui. daca doresti sa raspunzi strict la intrebare, o poti face, daca nu, ai pierdut o buna ocazie de a tacea. tu imi spui sa-mi pun capul la contributie sa ajut lumea, iar intre ghilimele pui ''care merita ajutata''. atunci, am sa-mi intru in atributii, incearca sa nu judeci oamenii dupa un simplu nimic, aparentele inseala.multumita de ajutor? iar cat privesc intrebarile stupide, si dezbaterile, voi avea eu grija.multumesc pentru ultimul sfat.

Răspuns utilizator avertizat
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floor Ce tari sunt unele raspunsuri!

| dorin_9571 a răspuns:

Eo asc inainte manele,,, acum nu imi mai plac...adica st fan roxi maneslita j ala valorosulaughing))rolling on the floor)... dar dehh fiecare cu gustul luibig grin. eu asc repbig grin:X:X... j app bun venitbig grinwinking

| Mya a răspuns:

Nu sunt o fana a manelelor, dar nici impotriva...mai putin a unor melodii care trebuie sa recunoastem ca sunt oribile!
Bun venit si integrare placuta!

| Flav a răspuns:

Mondiale, nici asa nu am impotriva; In primul rand daca scrii numele unei personalitatii, ai grija s-o faci corect barem, ca se rascoleste saracul om in mormant ca-l alinti. Si a spune ca esti fan Guta si a pomeni de cel reamintit de tine, iar e-o comparatie de la cer la pamant, de la zgomot contra valoare. N am nimic cu tine fiindca de asemenea n-am nimic cu manelele, am evidentiat doar niste aspecte clarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@flav-faptul ca o mica greseala de tastare te supara atat de mult incat sa atragi atentia, ma inclin in fata ta, insa daca ar fi sa iti analizez unele raspunsuri, as gasi greseli de exprimare din partea ta.si asta este mai grav. faptul ca am pus ''w'' in loc de ''v'' nu conteaza, ci esenta. sper ca ai inteles acest lucru.winking

| beautykillls a răspuns:

Fara suparare blushing dar de cand sunt manelele o tema de arta si cultura. o intrebare inofensiva, pe bune tongue