| Jamelia1 a întrebat:

‎"Tema pentru acasa" de Nicolae Dabija, a citit-o cineva? ce impresii va lasat? va placut? daca da de ce? daca nu argumentati

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

happy nu am citit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super carte, e cea mai frumoasă carte citită, trebuie să fie la orice cititor care se respectă în biblioteca personală

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit-o...este o carte foarte foarte super...si mi-a placut mult! si anume ceea ca aceasta carte contine unele fraze din viata care te pun pe ginduri!

| Ooops17x a răspuns:

Unde poti gasi cartea online?

| Nina_2723 a răspuns:

Da da, ma alatur, un roman de nota 10 care lasa impresii extraordinare.