| Radu1755 a întrebat:

Tocmai m-am apucat sa dau cu graffiti si voiam sa stiu daca stiti locuri unde pot da cu graffiti in zonele 1 mai, Crangasi

Răspuns Câştigător
| AlexammX a răspuns:

Nu stiu zona chiar daca sunt din Bucuresti dar pot sa iti dau idei unde sa faci. Gaseste un canal ( capacul de canal ) si da cu graff pe el laughing sa ii faci un model. Gaseste un copac mic si coloreaza frunzele cu mukte culori happy cu graff. Daca ai talent la desen, poti sa le desenezi husele prietenilor cu graff pe bani (5-10 lei )

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Vezi sa nu te prinda militia punkere happy