| Cristinica80 a întrebat:

Trebuie sa fac un desen in care sa existe niste iluzii optice, si trebuie sa fie ca un portret.Nu am gasit mai nimic pe net. Poate ma puteti ajuta voi cu un site in care sa gasesc cateva exemple din care sa ma inspir.Care ma ajuta are funda!

Răspuns Câştigător
| Zâmbett a răspuns:

Încearcă asta! Mi se pare genial! http://www.bazaconii.com/......rbat_1.jpg
Multă baftă!

3 răspunsuri:
| GucciPucciGucci a răspuns:

Incearca http://www.apropo.ro/......159/foto-2 mi se par geniale!:)

| Gabysmechermaresitare a răspuns:

Nu merge siteu corduneanu dc?

| Black223623 a răspuns:

Metin2Ash server de metin2 Hostat :)

Descriere:

Nume : Metin2Ash

Lv max : 99

Rate : 500%

MOD : PVM Classic :)

Buguri: Pana in momentul actual nu sau gasit buguri:)

Detalii sit/Forum...

Sit OFFICIAL : www.metin2ash.tk
Forum Official : www.metin2ash.tk/forum
Sit itemShop : www.metin2ash.tk/is

DETINATOR ID : iulian97valentin GA/GM/SGA/SGM se dau pe donatii (MOD costa 3 euro dar puteti castiga la concursuri care vor fii anuntate pe forum :) )