| alexralu34 a întrebat:

Tu care crezi ca e calitatea principala prin care te descurci in viata?

8 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Ambitia.Intodeauna ma face sa-mi depasesc limitele happy

| Dumnezău a răspuns:

Cred ca am o carisma speciala care atrage oamenii,care ma face util si simpatic/de treaba fata de cei din jur, un fel de parfum special al meu.Dar nu pot sa uit si celelalte puncte forte ale mele: caterinca din plin, si nici prea prost nu-s.winking

| bebetho a răspuns:

Hmm,calitatea principală de care mă folosesc pentru a mă descurca e ambiţia, dar cred că de asta toată lumea se foloseşte nu doar o parte din noi.

| Costel95 a răspuns:

Nu avem o calitate principala cu care sa ne putem descurca in viata. Numai Dumnezeu ne ajuta sa fim oameni adevarati. Dumnezeu sa te binecuvinteze!

| CarlaElena a răspuns:

In opinia mea, ca sa te descurci in viata trebuie sa fii o persoana practica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Increderea

| dya333 a răspuns:

Ambitia.De fiecare data lupt pentru ceea ce imi doresc doar ca nu obtin rezultatele doritesad

| chast a răspuns:

Ignotanta