| izutza46 a întrebat:

Unde as putea intra ca sa pot desena online?

Răspuns Câştigător
| AndreeaIM a răspuns:

Http://www.desenatori.ro/ pa situl asta :) funda? :D

13 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Dacă desenezi frumos pe hârtie... și îți cumpără cineva desenul... faci rost de bani!

| BlueStar12 a răspuns:

Http://www.desenatori.ro/ e cel mai bun
sunt si eu pe acolo desi nu desenez prea grozav
imi ies mai bine pe hartie
daca as avea o tableta atunci cred ca as avea desene mai bune
oricum ma gasesti cu numele mariucavoicu

| FataCuMinte97 a răspuns:

Intra aici http://www.desenatori.ro/ Vei putea desena online si iti vei putea face si noi prieteni. Spor la lucru :) Fundita?;;)

| marian000 a răspuns:

Desenatori.ro sau.com

| maria4567 a răspuns:

Http://jocuri.woow.ro/joaca-art-pad-fullscreen-1223.html
uite aici vei putea picta online sper ca te-am ajutat. funda?

| coитⁿтρu a răspuns:

Desenatori.ro

| eleena a răspuns:

Http://www.desenatori.ro/
Cel mai bun, cred eu :d
Daca stii sa desenezi mai deosebit, lucrarile tale vor fi afisate in acele galerii, sau chiar topuri :)
Funda? :d

| 1eudoareu1 a răspuns:

Intra pe www.desenatori.ro.

| 1212 a răspuns:

Pai ai putea sa desenezi, sa faci poza si sa incarci pe Picassa; D