| FlyingSparkle a întrebat:

Unde as putea sa public cateva povestioare sau poezii pentru copii si adolescenti? Imi puteti spune niste reviste de acest gen?

6 răspunsuri:
| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Pai este un sote
www.clopotel.ro
fa-ti cont si te joci jocuri, castigi clopotei.
Si poti publica povesti, poezii, ghicitori
Si copii iti dau vot si non vot
acolo o sati zica ce saa faci :P

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Pai.

Daca ti-ai facut cont
Da click pe Distractie(a 3-a coloana rosie)
si in stanga iti scrie acolo Bancuri, povesti si basme, imagini etc.
Sa zicem da click pe Basme si Povesti Dupa ce ai dat click scrie intr-un oval Adauga Poveste.
Adaugi si poti castiga diferite premii sau nu stiu vezi tu happy
Te pup:*!

| NoShit a răspuns:

Ai putea sa-ti faci un blog.winking

| mjr2011 a răspuns:

Ai putea sa le publici pe www.scribd.com,si sa pui linkurile pe blog, pentru.ca nu prea stiu cum publici pdf-uri pe Blogspot

| FlyingSparkle explică:

Si unde as putea publica pe clopotel.ro? happy

| FlyingSparkle explică:

Da, am cautat un tutorial pentru un site sau blog propriu, dar nu am gasit ceva folositor. sad imi puteti spune voi?