| Minuu a întrebat:

Unde gasesc niste coperte din astea calumea cu mesaje sau din astea mai "ghotice"? Funda la cele mai bune!

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Gothice*

Cu placere.

| Minuu explică (pentru Seby90):

Ca sa stii si tu... Eu scriu cum vreau si nu am nevoie de corectari... Multmescwinking.

| Seby90 a răspuns (pentru Minuu):

Ignoranta... deborda stupiditate. E nasol cand le impui pe amandoua intr-o singura linie.

Iti dorez succes in viata.

| Minuu explică (pentru Seby90):

Macar eu am o viata... Spre deosebire de tine. Si cand spui toate astea cred ca te uiti in oglinda... O stai, sar sparge.winking

| MalleusMaleficarum a răspuns:

...În momentele de genul, în care dau peste creaturi ca tine, regret că n-am sinapsele şubrede. Dacă le-aş avea, poate aş putea să mă bucur mai mult de viaţă.

| Minuu explică (pentru MalleusMaleficarum):

Lol... Vroiam doar o coperta mai,, stranie"... Ce sari cu gura straight face. Hai bucurate de viata ta inutila straight face. Nu am nevoie de parerea ta sau a altora. Exsisti degeaba.winking.

Răspuns utilizator avertizat
| AnonimulRo a răspuns:

Cauta la magazine sau la alimentara. big grin

| Minuu explică:

Inca o data eu scriu cum vreau eu... Si tu ai IQ? straight face. Poate inveti sa nu mai injuri.winking.