| felix_4767 a întrebat:

Unde pot gasi monologuri? Contemporane, clasice, din piese, romane, filme, cat mai multe si cat mai gratis

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca dai cautare dupa cuvinte cheie pe motorul de cautare Google, gasesti cu miile. Incearca cuvantul "monolog", respectiv dupa numele diferitor autori, interpreti cunoscuti (sau banuiti) de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-as recomanda pe Laurentiu Fulga cu "Salvati sufletele noastre"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma de ceva vreme ma tot chinui sa gasesc un monolog comic si nu gasesc nimic...as vrea si ieoo sa stiu unde pot gasi un monolog comic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general monologurile cele mai bune pot fi extrase direct din carile de care apartin, este cea mai veritabila metoda de a alege un monolog...sau poti cauta direct in bibliotecile publice.