| lays a întrebat:

Unde pot sa citesc online? sau stiti de unde pot sa downloadez carti in format pdfhappy? multumesc anticipat!

15 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca dai o cautare cu "carti online gratis" gasesti mai multe site-uri pe care poti citi sau de pe care poti descarca carti. Succes si lectura placuta!

| Bacemi a răspuns:

Eu caut sa aflu nume de carti interesante si apoi le caut pe scribd.

| Klara a răspuns:

Www.scribd.com (carti in orice limba si orice format)

si carti romanesti, pe www.cartiaz.ro

| Dan a răspuns:

Pe Yahoo.Noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.scribd.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.cartidownload.ro;)

| brosu a răspuns:

Îţi recomand un site destul de bun zic eu pentru download carţi în format pdf: http://www.scribd.com/
Îţi faci o înregistrare cu contul tău de e-mail şi apoi cauţi tot felul de cărţi în toate limbile pământului.
Succes!

| ruru_8334 a răspuns:

Http://www.scribd.com/ De aici mai downloadez carti cand mai am nevoie dar trebui sa ai cont pe sribd sau facebook pentru asta... sper sa mearga