| UrSuL3Tz a întrebat:

UrSuL3Tz intreaba:
Salutare tuturor! As dori si eu sa am un caine sa il adopt mai precis pui pana in 2-3luni, daca ma puteti ajuta va rog frumos as ramane indatorat celui care ar putea sa imi ofere un pui gratis. ( nu as dori caine : soricar, maidanez sau ca cei de pe strada ). Stau la bloc si am destul spatiu in casa, conditii bune, voi avea grija mereu, ma gandesc sa-l duc la dresat deci mai precis sa ma pun pe treaba. Ps : Numai Bucuresti. Dati mesaj cu un numar de telefon sau un skype, massanger sau poate niste informatii de unde as putea sa imi iau. (nu vreau de la centre). Multumesc pentru intelegere!

1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

Prietene nu te supara pe mine dar daca vrei sa adopti un caine te duci pe strada sau la un centru de ecarisaj si iei un maidanez. un caine de rasa costa.