| chris_7812 a întrebat:

Va place muzica greceasca?

13 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

De la "Zorba grecul"stim cu totii cat de frumoasa e muzica greceasca; am multe cd-uri dar niciodata nu mi-a parut mai frumoasa muzica greceasca decat ascultata la ea acasa. N-am sa uit niciodata o calatorie pe Mediterana, pe puntea unui vaporas grec cu nume de zeu si pe care, nu numai ca am ascultat, dar am si dansat pe muzica greceasca. Daca ma gandesc bine, tot ce inseamna specific national este mai bine perceput in mijlocul natiei respective.Si flamenco e minunat in Spania si un ceardas in Ungaria.Muzica este limba universala a toturor iubitorilor de frumos ca si pictura sau dansul. Ea n-are neaparat nevoie de cuvinte.

| Arthur a răspuns:

Da.

| l0rre a răspuns:

Da.

| mermadia a răspuns:

E frumoasa muzica greceasca, este exotica si te simti bine pe ea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu toata, dar imi place in general.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.love struck

| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Muzica greceasca este frumoasa

| madycoco a răspuns:

Dabig grin

| Kynext a răspuns:

Yep :d

| piticot a răspuns:

Hmmm... ce sa mai zic? april a spus totul atat de frumos si de adevarat.

| cripistinna a răspuns:

Cea mai molodioasa muzica.Imi place f multlove struck

| roxana1995 a răspuns:

DA foarte mult love struck mai ales daca esti si in Grecia si mai superb love struck