| mermadia a întrebat:

Va place muzica greceasca? daca da, v-as ruga sa-mi dati niste exemple de cantareti sau melodii. funda pentru cele mai bune!

8 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=RjydtTNk_vA asta e una dintre cele mai tari melodii grecesti

| ioana181 a răspuns:

Sakis Rouvas, Maro Litra - Thelo na sou po, ehi pai mia (si multe altele), Kostas Karafotis, Antonis Remos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un radio de muzica greceasca pe ala daca ai mereu muzica ceva de genul radio erotico sau ce va cu eroticos

| georgy90 a răspuns:

Da imi place si am foarte multa deoarece tata e din cipru si acolo se vorbeste greaca happy daca te intereseaza lasa-mi un mesaj happy

| georgy90 a răspuns:

Anna Vissi, Angela Dimitroy, Angie Samiov, Antique, Alkaios Giorgos, Helena Paparizou, Ploutarxos.

| georgy90 a răspuns:

Cu mare placere!