| supradoza_de _vyse a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti un site in care sa gasesc comentariu la poezia era o seara umeda de geo bogza.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La tine in cap dupa ce citesti poezia de 5-6 ori cu mare atentie, rezolvi toate exercitiile din carte legate de acest text si citesti 10-12 pagini de referinte critice cu privire la opera lui Geo Bogza.

| Viuvi a răspuns:

De ce nu incerci sa faci singura comentariul?thinking
Nu poti sta toata viata cautand pe net comentarii!
Nu ti-am raspuns la intrebare dar iti dau un sfat : Cauta un model si fa-ti singura comentariul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot nu vrei sa iti faci tema singura, macar da un search pe google si cauta comentariul. Chiar nici atat nu poti face? Chiar crezi este ok sa ne dai noua tema de casa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca o sa gasesti! Consider, ca un comentariu la o poezie, ar trebui facut individual, nu cautat pe internet, si dat copy&past! Mult succes!

| Sabwy a răspuns:

Da search pe google... si cauta poezia, mai jos de poezie vei gasi cu siguranta comentarii!

P. S. Eu nu te critic. si eu as fi pus intrebarea daca nu stiam.:p POp