| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa downloadez volumul 2 din fortele raului absolut de kelley amstrong (revelatia) si nu am gasit nici un site ma puteti ajuta plz. Am nevoie de ea, dar vrea sa fie toata cartea! FUNDA!(nu stiu daca e buna categoria...)

Răspuns Câştigător
| ICanSeeAll a răspuns:

In romaneste nu le gasesti. Daca le vrei in engleza s-ar putea sa fie.

http://vampire-diaries-fan.blogspo t.com/

2 răspunsuri:
| AlexyLuvvU a răspuns:

Pe net nu e in romana, poate in engleza (subliniez POATE)Eu le-am luat pe toate 3 cu revista Bravo si chiar ma bucur ca am facut asta, pentru ca sunt geniale love struck Daca vrei poti sa le cumperi...ca pe net nu sunt in romana happy

| pisicutzalilyana a răspuns:

Pai poti sa mai cauti trebuie sa fii atent/a daca vr eu le am loat cu rev bravo dar tu faci cum vrei poti pe net dar sunt in engleza