| Popovici_Daniel_1990_e1Ry a întrebat:

Vreau sa-mi revopsesc skateboard-ul. M-am plictisit de modelul vechi (un abtipild pus din fabrica) si vreau sa fac un model personalizat. Cu tehnicile si ideile ma descurc, dar nu stiu ce culori sa folosesc ( ce sprayuri, ce tip de vopsele ). Spuneti-mi si mie ce vopsele/sprayuri sa folosesc.

2 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Te-ai plictisit? Altii nu au nici ceea ce ai tu. Ar trebui sa fi mai recunoscator. Cel mai important lucru este ca detii unul. Culorile sunt ceva nesemnificativ.

| Budeanu_Rodica_Mihaela_1990 a răspuns:

Poti sa folosesti orice tip de vopsea, la final e important sa ii dai un vernis corespunzator. cauta pe site-urile de profil! www.bulinart.com