| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa truchez cateva poze cu mine, sa imi pun o coada de sirena. Cum pot face?

Răspuns Câştigător
Alte răspunsuri
65 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Daca stii sa lucrezi intr-un program de grafica este relativ simplu, daca nu e mai dificil si atunci abordeaza un prieten sa te ajute. In doua-trei cuvinte nu se poate da o explicatie, eu ca sa invat sa fac aceste lucruri am avut nevoie de perseverenta, exercitiu si vreo citeva carti citite si inca nu le stiu pe toate.

eileen
| eileen a răspuns:

Poti folosi photoshop, e cel mai bun la editari si trucajewinking

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau si e sa imi modific cateva poze cum ar fi sa-mi pun niste aripioare de inger sau coada unei sirene! ma poate ajuta cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti iei ce poza vrei tuh si iti pui poza ta in aia si spui ca vrei o coada desirene

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vre si eu sa truchez niste poze cu mine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau si eu sa truchez o poza sunt eu undeva si vreau sa pun un fotbalist langa mine dar nu stiu cum, ma ajuta cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu si eu vreau sa fac tot asa.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna vreau sa truchiez cateva poze cu mine si nu stiu un site bun

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu vreau sa truchez niste poze dar nu stiu cum,,,, ma poate ajuta cuneva? dati raspuns

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da vreau cu pot sa truchez poza?

da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Photoshop.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrea sa fac o poza cu fata fratelui meu cum fac?

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este super simplu, intra pe imikimi.com iti faci cont si scrii acolo sus sirena, natura etc dar in engleza si iti poti pune si o coada de sirena, adica e costumul si trebuie sa-ti pui doar capul si e misto.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa iti faci un costum

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna ma ajutati si pe mine cu programul sa mi-l dati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta pe photoshop

Alte răspunsuri
Răspuns utilizator avertizat