| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un program de trucat pozele astfel incat cand pun o poza cu mine sa imi pun o coada de sirena! Va rog!

Răspuns Câştigător
| andreutz a răspuns:

Adobe photoshop este cel mai bun... dar daca vrei doar asa de amuzament, poti sa folosesti photo scape...este mai usor...

71 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Poti folosi Picasa care este free.

carla
| carla a răspuns:

Din cate stiu eu, iti poti modifica fotografiile cu ajutorul urmatoarelor programe: primul fiind ceva mai greu de folosit, insa restul sunt ok - Adobe Photoshop, PhotoPaint, Photoimpact, Gimp. Bafta happy

| Klara a răspuns:

Ho, ma, sunteti disperati.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am, dar si eu vreau! 1! Aproape toata lumea vrea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Photoscape e cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu vreau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, eu vreau un program care poate sa ma faca mai ngrasa, mai stlaba si sa pot pune stelute si alte cesti pe poza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Coada d sirenarolling on the floor...naspa...Photoscape mhaatongue
>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau program de trucat poze

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau un program de trucat poze prin care sa pot sa imi schimb fontul din spate. ex:daca am cer si nori...sa imi pun iarba si flori

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau un program de trucat pozele can pun o poza cu regina si cosmin sa apara inimioare

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da vreau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dati-mi-l!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da e frumos

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da vreau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dap

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu 15 programe... dar tot mai vreau. Pot sa schimb culoarea ochilor parul ...de toate...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pohoto bruch sau cv de genu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Photo scape

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti folosi Photo Shop, Photo Scape, Photo Intrument... o multime ...trebuie doar sa stii sa cauti...
Sper sa fii o sirena adorabila!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai eu incerc mereu sa caut programe de trucat poze...si nu gasesc decat unu singurcryingcryingcryingcryingcrying