| Fuckthislife0406 a întrebat:

Vreau si eu sa fac un colaj de poze peste care sa pun o melodie. Vreau sa fac un clip video de craciun facut din poze si muzica.Cum pot face asta? Ce program imi trebuie? Ca rog ajutati-ma.Va multumesc anticipat

3 răspunsuri:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Microsoft Power Point. Face parte din pachetul Microsoft, al Sistemului de Operare Windows. Il ai desigur instalat, odata cu sistemul. Fisierul rezultat, va trebui sa fie salvat cu extensia pps.

| cretzufinish a răspuns:

Ai chiar in calculator instalat odata cu windowsul programul Windows Movie Maker. Mai poti face pe imikimi.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie Windows movie maker. Eu il am si l-am folosit cu succes, e un fel de videoclip cu michael jackson. Am facut mai multe si merge minunat! Ti-l recomand cu mare placere!