| Alexandra_5259 a întrebat:

Zicetim legendele care le stiti voi cu Blody Mary+ce trebuie facut ca sa iti apara.

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Din cate stiu eu...

Stai la 12 noaptea fix in fata oglinzii, luminile sa fie stinse si sa ai 3 lumanari aprinse langa tine. Spune de 3 ori Bloody Mary sau I believe in Bloody Mary, invarte-te de 3 ori si apoi cica o sa-ti apara bloody mary si o sa te omoare.

Mdea, mai vorbim dupa ce mori, sa-mi spui cum arata, sa incerc si eu!

7 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Eu stiam ca dacaq te uiti in oglinda si spui Blody Merry de 3 ori o sa apara si o sa iti scoata ochii.
Eu...sa spun drept nu am incercat, inca mai imi trebuie ochii rolling on the floor

| Bluef4 a răspuns:

Nu conteaza la ce ora stai, doar sa fie intunericlaughing marginesti oglinzile de doua lumanari, apoi le aprinzi si te uiti profund in oglinda, nu la reflectia lucrurilor din jurul tau! Te uiti la ce in spatele oglinzi! Apoi ii spui numele de 13 ori si ii spui ca i-ai omorat fiul, dar in engleza( ''Bloody Mari, I killed your son'')... atunci iti va aparea treptat reflectia ei in oglinda si va iesi apoi din oglinda. Ce iti va face? Sunt mai mult variante, depinde de ce prefera ea: 1) te va trage in oglinda alaturi de ea( cea mai buna varianta) 2) te va omora cu un cutit 3) iti va scoate ochii... nu am incercat, dar asa se face; majoritatea persoanelor care au invocat-o au murithappy succes:d

| Daniel123 a răspuns:

Desi e un mit eu stiam ca trebuie sa stai la 00:00 si sa te piaptani in fata oglinzi nu sa ai lumanari sau sa ii strigi numele asa stiu ca era mitul din Anglia de la el!

| aly a răspuns:

La 00; 00 trebuie sa stai in fata oglinzi si sa zici de trei ori blody MARY cu o lumanare in mana

| spaikizz a răspuns:

La ce-ti trebuie? E o porcarie oricum! Nu o sa apara nimeni sa-ti scoata ochii sau sa te omoare...