| Dienutza12345 a întrebat:

Buna,cine stie ceva de facut dupa 12 noaptea ceva gen blody mary ceva in genu' asta.Dau funda

Răspuns Câştigător
| Schiopu_Matei_1996 a răspuns:

Du-te la 12 fix, toarna sare pe umar, si uitate in oglinda de la baie. Ai sa o vezi pe maicata care tipa la tine sa te culci.

1 răspuns:
| Ioanaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Spiritism. Iei o foaie A3 pe care scrii citeț cu majuscule toate literele alfabetului și numerele de la 0 până la 9. Îți mai trebuie o pietricică și niște lumânări. De asemenea ca să invoci pe cineva ai nevoie și de poza acestuia. Spui de vreo 3 ori "Nume, te invoc!".
Fundă? :3