| MihaitzA31243131 a întrebat:

Zona canadiana a padurilor de conifere are cele mai mari asemanari cu: Asia Centrala. Siberia. Peninsula Scandinavia. Peninsula Amazonia. Va rog frumos sa -mi raspundeti dau funda happy

3 răspunsuri:
| RenzoRomano a răspuns:

Baaa esti lemn!

| MihaitzA31243131 explică (pentru RenzoRomano):

Baaa golane vrei sa ti-o iei? calumea

| MihaitzA31243131 explică:

Erau mai multe variante, trebuia sa raspunzi (daca stiai desigur) la una dintre ele daca atata nu te duce capusorul n-am ceti face.Nu-mi aduce mie jigniri, daca nu stii nu raspunzi ...vezi ca la a doua abatere te dau in judecata vorbesc foarte serios, pentru calomnie vorbesc cu taicamio.Doar nu crezi ca ma las jignit de un mediocru ca tine ce nu stie cu ce se mananca viata asta doar se baga si el in seama ca**la in lapte SI ITI SPUN SINCER toate astea.Era 12 noaptea cand am pus intrebarea, trebuia sa intocmesc un eseu si poate ca nu m-am exprimat atat de bine deoarece eram grabit.Nu sunt prost am luat bacul cu brio(9, 80)si sunt sincer la fel ca nesinceritatea ta daca iti dai seama ce vreau sa zic.