| Dany_5529 a întrebat:

1)Am un bmw 320i din 1992 motor 1991 cmc, 150 de cai benzina(l-am salvat recent din mainile unor cocalari cu ceafa lata) si as vrea sa stiu daca ma poate ajuta cineva cu un manual de service, vreau sa o reconditionez pentru ca arata deplorabil dar motorul merge foarte bine (mai stiu cate ceva despre mecanica dar m-ar ajuta mult o carte a producatorului)Am gasit mai multe pe internet pentru bmw dar nu pentru modelul si anul asta de fabricatie.Va rog frumos. Poate sa fie orice(carte normala sau format electronic)

P. S Nu ma judecati pentru alegerea facuta, nu o sa auziti manele din ea si nici nu o s-o accelerez in fiecare curba si la fiecare semafor.

5 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Încerarca la atelierele de reparatii Bmw, acestia sunt obligati de RAR sa aiba in dotare manuale de fabrica si te pot ajuta in aceasta problema. Vrei acest manual pentru a îti repara masina singur.

| JaJe a răspuns:

Daca ai salvat recent din mainile unor cocalari, trebuie sa faci o exorcizare a masinii, si o sapuneala pentru eliminarea oricariui jeg uman (cocalar).

| optical a răspuns:

Nu stiu unde poti gasi asa ceva dar du-te la un service ceva.
P.S.Iti apreciez gestul, totusi ai salvat o masinutasmug

| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Dai foc si dao dracu!

| yomantm a răspuns:

Felicitari pentru alegere, incearca aici http://tis.spaghetticoder.org/e36/