| BMA a întrebat:

A luat cineva de aici,magneti pentru reducerea consumului de combustibil,si daca da,cat au costat,se vede vreun rezultat?

3 răspunsuri:
| PaulCCraciun a răspuns:

Cica functioneaza, sunt in jur de 100-150 ron, dar DACA functioneaza, se simte o diferenta de consum dupa multi kilometri.Sa nu te astepti ca daca pui magnetii aia o sa scada consumu de la 10l/100km la 8l/100km. Am mai auzit pe unii care au pus nu stiu ce magneti de HDD si ca in timp s-a simtit o diferenta de consum si o usoara crestere a puterii motorului(repet, USOARA). Acum nu stiu ce sa zic, daca vrei neaparat sa incerci, mai bine cauti niste magneti normali, puternici de pe la diferite dispozitive, decat sa dai banii pe niste magneti de la magazin, ca nu sunt diferiti.

| Radu15 a răspuns (pentru PaulCCraciun):

Chiar nu cred ca scade consumu si creste si puterea ii inposibil

| Nostradamuss a răspuns:

Magnetii sunt niste prostii care nu functioneaza