| flbogdan a întrebat:

Ati folosit careva Super Fuel Saver sau ceva asemanator, acel sistem cu magneti care se monteaza pe conductele de combustibil si care ar reduce consumul de combustibil? Va rog detalii despre eficienta lor.

Răspuns Câştigător
| dru1darius a răspuns:

Eficenta ii 0, daca era un sistem adevarat marii constructori adoptau de mult aceasta ''inventie'', ii o risipa de bani din buzunarul tau, si un castig in plus celui ce lo ''inventat''

2 răspunsuri:
| popavlm a răspuns:

Un mare rahat e sistemul acesta. a fost testat de cei de la mith buster si s-a dovedit a fi doar efectul placebo... deci nu are rost