| Vali_Ilie_2003 a întrebat:

Acum 6 luni masina mea a fost facuta praf intr-un accident.
cel care m-a lovit avea asigurare la Carpatica, care e in faliment.Am luat legatura cu cei de la FGA si au zis ca nu este treaba lor.Nu am fost contactat nici macar de evaluatorul daunei sa m-i se faca o oferta.
Ce ma invatati sa fac in continuare?

3 răspunsuri:
| Ensiferum a răspuns:

Da-i in judecata pe cei de la asigurari nu mai lasa timpul sa treaca ca e in favoarea lor, sunt niste escroci la fel am patit si eu si am ramas fara bani dar macar a venit evaluatorul sa faca poze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca cel mai bine ai contacta pe un avocat in cazul acesta.
Cei de pe TPU nu suntem in statura sa.ti dam un sfat mai bun!
Avocatul o sa te invete ce trebuie sa faci mai departe

| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

Dă-l în judecată,altfel,n-ai să căștigi mai nimic, decăt mulți nervi, stres și multe înjurături, care de obicei te duc la balamuc, tăticule! dă-l în judecatăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăă!