| Cosmin162749 a întrebat:

Allllll plss ziceti-mi ce sa fac la metin2? mi-a murit calul cum il invii? si unde gasesc blesu care sa imi fac rapid iteme +9? plsss ziceti

Răspuns Câştigător
| CookieDagger a răspuns:

In primul rand un bles te ajuta sa faci un item cu un + nu direct la 9, si ala cade la nivelu 50 60, il poti cumpara, cadea foarte des la cuferele clar de luna,,, cat despre cal, poti sa cumperi iarba maimutei puternice si sa te duci la fierar si dai la invie cal, iarba costa 100000 yang, 100 ca si o poti cumpara ori sa o gasesti tu omorand maimute, dupa noroc, pa succes, apropo e un joc tampit, lasate de el

4 răspunsuri:
| CookieDagger a răspuns:

Si app iarba cade si la bossul maimutzei din ultima camera

| flow a răspuns:

Metinul este un joc pentru ratati

apuca`te de nfs ...sincer

funda smugbatting eyelashes

| ZIkkoo a răspuns:

Pentru a-ti reinvia calul iti trebuie iarba maimutei, care o gasesti ucizand maimute din temnitahee hee...(suna destul de logic. dar am zisbig grin). sper sa iti fi fost de ajutorwinking

| rewange4 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=FgvOKSPHKuo Server metin2 abia deschis, lvl max 99, STAFF-UL sta in oras si este la dispozitia voastra. http://www.mt2riseofhell.ro Va asteptam cu drag!