| paodoolse a întrebat:

Funda... ziceti-mi si mie jocuri online plsss dar nu de copilasi angrylaughing:X plss dau funda urgent mor de plictiseala si am descoperit imvu.ro sau metin2 dar m-am plictisit de ele vreau ceva nou tot in genu asta:X plss

3 răspunsuri:
| AndreeaaaaX a răspuns:

Conquistador.ro

| Lucix a răspuns:

Silkroad(cel mai tare), Cabal, Perfect World, si legendarul WoW.(daca vrei sa joci silkroad, lasa`mi id`ul. Te ajut eu.

| Dedeutza2o1o a răspuns:

Second life, blue mars, kaneva, moove, vside daca vrei mai multe gasesti pe site-ul asta http://arianeb.com/more3Dworlds.htm sper ca te-am ajutat.