| Ashura a întrebat:

Am cumparat un volkswagen golf 4 si a venit cu sistem audio doar pe usile din fata, vreau sa stiu daca pot monta difuzoare in locurile acelea speciale de la usile din spate(daca exista in usi instalatie electrica necesara pentru a ma lega cu boxele).

4 răspunsuri:
| heddy10 a răspuns:

Nici eu la VW Bora nu am pe usile spate. Nici fire trase, dar gaurile sunt date.

| OldSoul a răspuns:

Da, poti monta difuzoare in portierele din spate, gaurile sunt date, trebuie doar sa dai acel burete jos si sa le fixezi.
Si nu, nu exista instalatia electrica trasa.

Răspuns utilizator avertizat
| FordMustang a răspuns:

Fii atent, este posibil sa fie cablaje trase asta trebuie verificat.