| Al999 a întrebat:

Am dat sala si am luat-o fara probleme, insa nu imi mai aduc bine aminte cand trebuie sa dau traseul(nu scrie in dosar data).
Imi puteti da o solutie de a afla cand trebuie sa dau traseul?
Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Te duci sa intrebi acolo unde te-ai programat pentru sustinerea probei practice, respectiv la DRPCIV- Serviciul public comunitar regim permise auto.

| Al999 explică (pentru alessia5158):

Mersi Alessia

| alessia5158 a răspuns (pentru Al999):

Cu placere!

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Imposibil să nu scrie data când dai traseul. Tre sa ai acolo in dosar o hârtiuță in care spune locul, data si ora ( la oră nu sunt 100% sigur ). Sau daca prin absurd nu este acea hârtiuță acolo, te duci frumos acolo unde ai dat examenul si ii întrebi ( de preferabil să ai dosarul cu tine, buletin, tot )

| Al999 explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Am sa ii sun.
Sper sa imi spuna.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru Al999):

E de preferabil sa te duci in persoană... Dar poti să suni să vezi ce răspuns iti dau.