| nature221 a întrebat:

Buna! Tocmai am dat sala si trecut. M-am programat pentru traseu de pe calculator si am plecat. Nu mi s-a scris nimic pe dosar - ce punctaj am luat sau unde si cand am traseul. Si la voi s-a intamplat la fel? Adica trebuia sa mai dau o data dosarul politistului din sala ca sa imi scrie ceva in dosar?

2 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Traseul este la data, locul și ora la care v ați programat pe calculator.
Nu trebuie sa va scrie nimic în dosar.
Trebuie sa anunțați instructorul sau scoala când aveți examenul programat, ca să știe cum își programeaza timpul în ziua respectiva, în cazul în care dați examen pe mașina scolii de soferi.

În ziua când dați examenul, polițistul examinator are lista din calculator cu participanții ce urmează a fi evaluați.
Bafta,

| sweetys a răspuns:

Pai tu ai ales data si locul unde dai, sau daca ești dintr-un oras mai mic, si exista doar un loc de plecare pentru examen, te prezinti la ora 8 in data pe care ai ales-o, cu dosarul la purtator. De ce la ora 8, fiindca atunci vin examinatorii cu fisa de examinare si striga candidatii pe care ii vor examina. Succes!