| alex1232112 a întrebat:

Am implinit de curand 16 ani si as vrea sa imi cumpar un atv pe care sa il conduc pe drumurile publice legal. Am inteles ca se poate conduce cu b1 dar parerile sunt impartite.Eu as vrea sa conduc un can-am outlander 450 T imi puteti spune daca se poate daca nu ce atv as putea conduce? Multumesc anticipat. link atv https://www.atvrom.ro/atv/can-am-outlander-450-t-2021

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ala din link ul tau are motor peste 15kw deci nu se incadreaza la B1