| Design2021 a întrebat:

Am inscris masina masina in programul rabla local, urmeaza sa semnez actele.

Intrebarea mea este, cand casez masina, trebuie sa fac rost de slep sa o duc pana la centrul de colectare sau cei de la colectare o ridica din fata blocului. Daca o ridica ei, este contrcost sau gratis?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu trebuie sa radiezi mașină din circulație și trebuie să te ocupi tu de asta. Sunt ceva firme care se ocupa cu colectarea pe gratis. Trebuie să cauți pe net puțin.