| Andrey550 a întrebat:

Am niste bani starnsi (350 euro) si as vrea sa imi achizitionez un scuter sau atv, voi ce mi-ati recomanda un scuter de 50cc Suzuki Katana sau Atv de 125 cc Hummer?

5 răspunsuri:
| CatozAkuma a răspuns:

Atv, scuterul nu-i chiar asa de bun. Daca ai peste 16 ani iti recomand o motocicleta, dar nu scuter. De exemplu o honda de 125 cc.

| Ione91 a răspuns:

Parca atv-ul ar fi mai bun dar depinde ce iti place mai mult.winking

| Andrey550 explică (pentru Ione91):

Bine ma refer gen si la intretinere!

| cvcv34tt a răspuns (pentru Andrey550):

Atv-ul este mai usor de intretinut

| cvcv34tt a răspuns:

Daca vrei atv cumparati unul de 125 cc pentru ca este mai puternic si mai rapid cel de 50cc dupa putin timp va trebui sa il segmentezi deci mai bine ia-ti unl de 125 hummer