| cornelniculae a întrebat:

Am o dacie 2002 pe injectie nu stie ce sa-i fac la relanti merge bine cand o turez moare motoru ce poate sa fie precizez ca am schimbat garnitura la galeriesi sacsofon?

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai sunt mai multe cauze: Nncearca sa schimbi condensatorul, daca nu vezi duza din furtun, daca lucreaza avansul vaccumatic, verifica bujiile si daca nu, poate nivelul in CNC e insuficient. Asta presupune si verificarea pompei de benzina. Ia-o pe rand!