| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care se pricep la sistemele audio auto:
Deci mi-am pus pe masina(pe un logan) un caseton cu cd si doua boxe blaupunkt (40 ws-la fel sunt si cele 4 iesiri din casetofon), iar de curand mi-am luat un subwoofer XLopd(are incorporata o statie in el), volumul casetofonului este de la 0 la 100. Atunci cand volumul depaseste 70-74 sunetul se intrerupe si in boxe si in subwoofer. trebuie sa il reglez pana in 70 apoi sa repornesc casetofonul. De ce se intampla asta? Si cam ce ar fi de facut?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| guegon a răspuns:

Da deoarece tu ai prea multe pe el
si nu duce bine curentu in toate

1 răspuns:
| Mariussss14 a răspuns:

Nu ii vine destul curent si el atunci se intrerupe