| Gmcc a întrebat:

Am o masina de culoare visinie! Deocamdata nu ma gandesc sa-mi cumpar niste jante pentru tuning! Am jante normale din fabrica! Problema mi-o pun in felu urmator: vreau sa-mi vopsesc jantele dar nu stiu ce culoare masina fiind visinie! Funda pentru idei

5 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Ce culoare doresti si iti place tie.Nu cred ca te-ai simti mai bine daca ai pune ce culoare imi place mie! Totusi ca sa iti raspund la intrebare eu zic 3culori: Verde Deschis, Negru+Geamuri fumuri, AlbwinkingSucces

| RB26DETT a răspuns:

Ce masina ai? te ajut cu placere daca imi spui marca, sa stiu cam ce culori se potrivesc, sunt unele masini care daca le vopsesti intr-un fel arata naspa si alte masini daca le vopsesti tot asa arata bine, daca intelegi ce vreau sa spun, totusi un rosu aprins metalizat ar fi super sau un negru metalizat.

| anna1988 a răspuns:

Maro! Eu as alege galben pentru ca este culoaea mea preferata!

| markkristian a răspuns:

Iti pot face ros de un sistem nos dar trebuie sal platesti concteazama!