| razvan_3429 a întrebat:

Buna ziua TPU, am si eu o intrebare, am un bmw 320 e46 si am jante originale pe el, si vreau sa le vopsesc negre, masina are o culoare gri deschis, oare se potriveste? si daca vopsesc in 2 culori, sa vopsesc negru doar spitele din interioru jantei, ce ziceti? va rooog idei... Multumesc!

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu prea e ok, cu masina gri si jante negre.
Eu am avut o vectra pe care o facusem gri metalizat inchis, iar jantele le-am facut prima data verde aprins, apoi portocalii. Ambele combinatii mi-au placut.

| ȘefuLaValută a răspuns:

Jamtele negre nu fac cromatica griului.Incearca cu verde, unele nuante de albastru inchis sau rosu.Sigur gasesti poze pe net cu cateva dintre combinatiile astea.Cu rosu inchis arata cel mai bine zic eu

| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Eu zic sa vopsesti doar spitele