| ExInterp a întrebat:

Am o masina inscrisa in Spania si i-a expirat asigurarea de ceva timp, azi i-am facut-o pe net si trebuie sa o scot la imprimanta, problema e ca maine nu am unde sa o scot si am inteles ca pot sa circul si sa-i arat de pe telefon dovada ca o am platita pe o luna, oare?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate, daca asigurarea a intrat in vigoare.

| mgtow a răspuns:

O bagi pe stick si o imprimi la xerox

| ExInterp explică (pentru mgtow):

La xerox o sa o scot, dar azi nu am unde, e inchis

| mgtow a răspuns (pentru ExInterp):

Maine o faci

| secreteleinimii a răspuns:

Salut! Daca poti sa o bagi pe un usb si o tragi la xerox. Dar normal daca tu ai masina asigurata poitia iti da matricula prin statie si acolo ii spun ca e asigurata ca are ITV valabil si impozitul platit. Deci nu iti trebuie doar daca iti cer iei asigurarea dar asta foarte rar in Spania oricum daca poti trage la xerox si stai fara griji.

| ExInterp explică (pentru secreteleinimii):

Da, numai ca azi e inchis peste tot, am mers cat am avut nevoie si nu m-a oprit nimeni, asa ca o las in parcare si ma duc maine la xerox happy