| OfCourseNot a întrebat:

Am o masina Opel Astra G. De ce cand se incinge motorul, se baga in viteza mai greu? P.S: nu este de vina uleiul, il am plin. Banuiesc ca sunt cablurile de vina.dar astept si raspunsurile voastre.

2 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

E Opiel, e masina low cost, are niste ani vechime (Astra G nu se mai produce de mult) asta este situatia. Pare genu ala de problema la care toti dau din cap ca n-au ce-i face.

| BogdantheDreamer a răspuns:

Ce temperatura de functionare iti arata in bord? Apa, antigel? Alarme in bord?